FASON ÜRETİM

''Piyasada kalıcı rekabet üstünlüğü sağlamak istiyorsan, Kendi markanı yaratacaksın.''

Dismek Kimya Sanayi üretimde edindiği tecrübelerini, yüklü hammadde bağlantıları ve yüksek üretim kapasitesi ile birleştirerek sektörde bir çok firmaya Kendi markaları ile Fason üretim yaparak paylaşmaktadır.

2018 yılı itibari ile yurtiçinde ve yurtdışında fason üretim yaptığımız firma sayısı altmış beşe yaklaşmıştır. Bu başarımızın arkasında müşterilerimizin siparişlerindeki tarihsel katsayı planlaması ve buna bağlı olarak ambalajı önceden hazır etme, onlar adına stok bulundurma ve operasyonel strateji CRM altyapımız bulunmaktadır.

Fason üretim bizim açımızdan iki aşamadan oluşmaktadır.

Bu aşamalar;

  1. Hazırlık
  2. Üretim

Hazırlık aşamasında ürün modelleme, gerekli belge başvuruları ve tasarımı, uzman personellerimiz ile kısa sürede gerçekleştirdikten sonra müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Sonrasında  üretime geçilmekte ve teslimat gerçekleştirilmektedir. İlk fason üretimde termin tarihimiz yaklaşık 1 ay içinde tamamlanmış olmaktadır.

Üretimden geçen bir ürünün sonraki sipariş aşamaları çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Yapmış olduğumuz hizmetler her zaman müşterilerimizin farklı ürünleri kendi markaları ile talep etmesine vesile olmuştur.

Kalite, Güven, Tecrübe ve Hızlı Teslimat en büyük sermayemiz. Eğer sizde piyasada rekabet üstünlüğü sağlamak istiyorsanız, markanıza ürün yaptırmak için geç kalmayın...