OTOMOTİV

Dismek Kimya Sanayi Otomotiv Bakım Kimyasalları alanın da yenilikçi çözümler üreterek hem vakitten hem zamandan hem de bütçeden tasarruf sağlayan ürünleri kullanıcılar ile buluşturmaya devam ediyor.

Otomotiv grubunda özellikle Balata Spreyi ve Oto Bakım Ürünleri ağırlıklı yapılan inovasyon ve AR-GE çalışmalarımız çok olumlu sonuçlar getirdi ve dünyada eşi benzeri olmayan ambalaj ve yüksek kalitede ürünler üretmemize vesile oldu.

Otomotiv Bakım Ürünlerimizin Bazıları;

Bildiğiniz üzere günümüzün en hareketli sektörlerinden biri olan otomotiv, firmamız içinde önemli bir stratejik çalışma kaynağı olmuştur. Bu çalışmalar neticesinde yüksek kapasite ile hem Handiron markası hemde fason olarak ürettiğimiz Otomotiv ürünleri piyasa da çok ses getirdi. Otomotiv sektörüne bu kadar ağırlık vermemizin sebebi avrupa ülkelerinin otomotiv kimyasallarında ithalata yönelmesi ve yönünü Türkiyeye çevirmesi üzerine üretim için gerekli kapasite arttırımlarını yaparak ihracata yönelip  cari açığımızı azaltmak, ayrıca gerekli tüm yurtiçi ve yurtdışı fuarlarına katılarak İnovasyon ve AR-GE çalışmalarımız neticesinde geliştirdiğimiz ürünlerimizin dünya pazarında yer bulmasını sağlayarak farklılıklar yaratıp piyasada kalıcı üstünlük sağlayacağımızdan siz değerli müşterilerimizin de katkılarıyla hiç kuşkumuz yok.