YAPIŞTIRICILAR

NaCMC (Sodyum Karboksimetilselüloz) Duvar kağıdı yapıştırıcısı olarak geliştirilen DSA-1000, DB-25, DDK-50, DEX-15, DUS-4500 serisi ürünlerimiz, mükemmel film yapıcı ve suda eriyebilen selülozik polimerlerdir.

Ürünlerimiz, genellikle Duvar Kağıdı yapıştırmasında kullanılmalarının yanında, halı arkası larklama, seramik harcı, ahşap parke dolgusu, saten boya altı sıva macunu hazırlanmasında da kullanılır. Bunların dışında donma geciktirici etkilerinden dolayı alçı ve çimento harçlarında donma geciktirici katkı malzemesi olarak kullanılabilirler. Suda kolay çözünmesi, kıvam verici ve bağlayıcı özelliği nedeniyle duvar kağıdı, deri ve tahta yapıştırmada kullanılır.

Ayrıca Ağaç ve Mobilya; Masif Tutkal - D2 Homopolimer - D3 Hızlı Kuruma Yüksek Mukavamet Tutkalları, Endüstriyel yapıştırıcılar, Koli Yapıştırma Tutkalları, Opp Laminasyon Tutkalları, Tekstil Apre Tutkalları, Mermer Mozaik File Tutkalları üretmekteyiz. 

Ürünlerimiz uzman AR-GE ekibimiz ile dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel boya, kaplayıcı maddeler ve tutkal ürünleri imal ederek sektörde kendini kanıtlamıştır.

Üretim sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak amaçlı biyolojik olarak parçalanabilen organik hammaddelerden oluşan üstün performanslı ve çevre dostu ürünler sunmaktayız.

Yapıştırıcı katogorisindeki ürünlerimizi fason olarak siz değerli müşterilerimizin markasına istenilen ambalaj ve gramajlar da yapmaktayız.