DEĞERLERİMİZ

Dismek Kimya Sanayi kurumsal kültürü şirketin başarısı için önemli bir faktördür. Bu kültürün temelin de Liderlik, Dürüstlük, Esneklik ve verimlilik yer almaktadır. Bu değerler, günümüzün önemli küresel sorunlarına çözüm ararken belirlemiş olduğumuz Misyon politikalarımız günlük işlerimizde bize rehberlik ederler.

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimizi sahiplenen, etik değerleri önemseyen, çevre bilinci gelişmiş, eleştirel düşünen, çok yönlü, yaratıcı, bilimsel, sanatsal ve kültürel formasyonu ve özgüveni olan evrensel boyutta bilgi üreterek, insanlığın hizmetinde düşünce, bilim ve teknoloji üretimine katkıda bulunacak  bireylerle Doğaya zarar vermeyen insan yaşamını kolaylaştıran ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan ürünler üreterek iş hayatımızı sürdürmek.

Vizyonumuz

İnovasyon ve AR-GE çalışmalarına her geçen gün daha fazla bütçe ayırarak yenilikçi ve doğaya zarar vermeyen, insan sağlığına zararı olmayan ürünler üreterek; ürün kalitesinden, fiyatlarından, teslim edilmesine ve satış sonrası desteğine kadar kararlı bir stratejik çalışma içerisinde olup herkesin yüzünü güldürerek farklılıklar yaratıp kalıcı üstünlükler sağlamak.